ULUSLARARASI İŞBİRLİĞİ VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

YURTİÇİ FAALİYETLERİMİZ DEVAM EDİYOR !


Soğukların başlamasıyla inşaat sektörünün duraklaması, genellikle inşaat işçisi olarak çalışan yoksul ailelerde babaların işsiz kalmasını beraberinde getirdi.
Çalıştıkları dönemlerde dahi evlerinin geçimini zor temin eden aile reisleri işlerin durmasıyla daha zor durumda kaldılar.
Yoksul ailelerde pek çok eksiğin yanında en önemli ihtiyaç gıda sıkıntısında yaşanıyor. Bu bağlamda derneğimizin hayırseverlerimizin bağışlarıyla yaptığı erzak yardımı muhtaç ailelerin yüzünü güldürdü. Yapılan yardımın çok yerinde olduğunu ve adeta Hızır gibi imdatlarına yetiştiğimizi söyleyen anneler, hayırseverlerimize dualar, teşekkürler ettiler.
Dünyanın fakir ülkelerinin yanında ülkemizdeki yoksulların da her zaman yanında olduğumuzu belirten dernek yetkililerimiz her ay fakir ailelere yapılan erzak yardımının hayırseverlerin desteğiyle sürdürüleceğini  belirterek hayırseverlerimize teşekkür ettiler…
NOT:

Sizlerde 50 TL karşılğında bir ailenin 1 aylık gıda ihtiyacını karşılayabilir, yoksulların sofralarına misafir olabilirsiniz. Desteklerinizi bekliyoruz...